Dlaczego Zuzy są wyjątkowe?

Ktoś mógłby zapytać dlaczego uważam, że lale Zuzy są wyjątkowe?

Uchylę rąbka tajemnicy….. W pracę nad każdą lalką wkładam dużo serca. Mogę dopieszczać detale i dosłownie całymi godzinami wymyślać jakie będą miały spojrzenie, fryzurę, sukienkę i charakter. Czasem wykonanie jednej lalki od projektu do realizacji trwa nawet tydzień. Niektóre lale są tylko w pojedynczych egzemplarzach inne w limitowanych seriach. Nie ma tu masówki, każdy ruch pędzla jest istotny. Dzięki temu każda z nich jest inna, niepowtarzalna…. ale to nie wszystko.

Każda lala otrzymuje od nas CERTYFIKAT potwierdzający, że jest  malowana ręcznie, oraz że wykonana jest z największą starannością według autorskiego projektu. Laleczka otrzymuje również metryczkę urodzenia, na której przyszła właścicielka będzie mogła sama wpisać imię lali oraz datę ich pierwszego spotkania czyli narodzin laleczki .

Szczególną uwagę zwracam na to aby tkaniny i wypełnienie miały atesty i były bezpieczne dla alergików, dlatego lale Zuzy wykonane są z wysokiej jakości satyny bawełnianej. Sama zmagam się od lat z alergią i wiem jakie jest to ważne aby otoczenie naszych dzieci było bezpieczne.

Lale Zuzy są wyjątkowe również dlatego, że każda dziewczynka będzie mogła tutaj zaprojektować swoją wymarzoną lalę bliźniaczkę, a jest aż 450 wariantów do wyboru.

…Teraz już wiesz dlaczego Zuzy są wyjątkowe, bo stworzone z serca specjalnie dla Twojego dziecka.

 

Dlaczego Zuzy są wyjątkowe?